FORTUNA:LIGA - Základní část - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Karviná - 28. dubna 2024   15:00

Ukončeno
0:1
(0:1)
Karviná
12' Regáli  (Mikuš)

Sestavy
S. Dostál – Pidro (46. Ikugar), Didiba, Bartošák (C) – Holík, Bužek (84. Simerský), González (58. Janetzký), Slončík, Cedidla – Vukadinović (84. Tkáč), Schánělec (72. Načkebia).
Sestavy
Holec – Ražnatović, Bergqvist, Fleišman (C) – Raspopović, Mikuš, Boháč (90+4. Bederka), Čavoš (71. Budínský), Moses (87. D. Žák) – Regáli (71. Doležal), Memić (71. Ezeh).

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Zlín – Karviná 0:1. Regáliho samostatná akce posunula hosty na 14. místo

Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný vstup do nového týdne a třeba zase někdy na počtenou!
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 10:12.
Karviná se tak posunula před nadstavbou právě před Zlín na 14. místo, naopak Ševci klesli na předposlední příčku tabulky.
Poslední zápas základní části FORTUNA:LIGY mezi Karvinou a Zlínem končí lépe pro hosty, kteří zvítězili 1:0.
V prvním poločase byli Ševci aktivnější, ale jedinou branku utkáni vstřelil hostující Martin Regáli, který po rohu Zlína utekl domácí obraně a překonal i brankáře Dostála – 1:0. Zlínští se poté snažili o vyrovnání, ale až na pár závarů a střel z dálky si větší šanci nevypracovali.
Ve druhé půli drželi míč znovu hlavně domácí, kterým však stále chyběla přesnost a kreativita ve finální fázi. Domácí se poté dostali i k několika střeleckým pokusům, ale jen v několika málo případech musel zasahovat gólman Holec. Naopak na druhé straně mohl rozhodnout střídající Budínský, ale jeho pokus vytěsnil zlínský brankář nad břevno. V závěru Zlín zesílil svůj tlak, branku ale nevstřelil a musel se spokojit s prohrou 0:1.
90+6'
Konec zápasu.
90+6'
Karviná ale centr odvrátila, je konec.
90+6'
Slončíkův centr byl přisednut na rohový kop.
90+5'
Simerský byl faulován před šestnáctkou Karviné, kam se stěhuje i brankář Dostál.
90+5'
Brankář Dostál ještě nakopává míč na útočnou polovinu, sudí Berka ještě nechává domácím čas.
90+5'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná (masér Marek Bielan).
90+4'
Střídání v týmu MFK Karviná:
ze hřiště odchází Sebastian Boháč, přichází Jiří Bederka.
90+4'
Po velkém závaru před brankou Holce skončilo na zemi několik hráčů z obou celků, takže sudí Berka raději přerušil hru.
90+4'
Holík dobře zasáhl skluzem a získal balon, jenže jeho následný centr nenašel žádného ze spoluhráčů.
90+3'
Holíkův centr odvrácen, následná střela Načkebii zblokována.
90+2'
Karviná držela míč na útočné polovině, avšak jen chvíli.
90+1'
Andrija Ražnatović prodloužil míč jen do zámezí, Zlín se znovu snaží.
90'
Žlutá karta pro tým FC Zlín (kustod Ivo Světlík).
90'
Žlutá karta pro tým FC Zlín (vedoucí mužstva Aleš Hellebrand).
90'
Hostující Doležal sklepl míč jen do zámezí, Zlín má možnost autu.
90'
Zlín vhazuje na vlastní obranné polovině, Karviná už pomalu očekává závěrečný hvizd.
89'
Za nějakou tu roztržku před zlínskou brankou vidí žlutou kartu domácí Joss Didiba.
88'
Rohový kop se bude po zákroku Janetzkého opakovat.
88'
Po přihrávce Ezeha pálil nebezpečně Lukáš Budínský, jeho prudkou střelu vyrazil brankář Dostál nad branku.
88'
Po rohu přizvedl míč Simerský, následně se k hlavičce dostal Ezeh, ale byl mu poté odpískán faul.
87'
Nebezpečnou ránu Budínského vyrazil Dostál nad
87'
ze hřiště odchází David Moses, přichází Dominik Žák.
86'
Budínského pokus o centr ztečován na rohový kop.
85'
Nepřesnost v další útočné snaze Ševců, po autovém vhazování hraje s míčem Karviná.
84'
Střídání v týmu FC Zlín:
ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází David Tkáč,
ze hřiště odchází Alexandr Bužek, přichází Dominik Simerský.
83'
V 83. minutě vidí žlutou kartu domácí kapitán Lukáš Bartošák, který ostře atakoval u postranní čáry jednoho z hostujících fotbalistů.
83'
Po Janetzkého dloubáčku byl přistrčen ve vápně Karviné Slončík, sudí Berka zůstal v klidu.
82'
Tom Slončík ani tentokrát nepronikl do šestnáctky Karviné, Slezané budou pokračovat vhazováním.
81'
Mikušův centr skončil v rukavicích brankáře Dostála, následně fauluje Fleišman zlínského Slončíka.
80'
Slončíkův centr mířil na Ikugara, avšak dobře zasáhl hostující Boháč. Zlín neuspěl ani s další akcí, naopak rychle dozadu musel Holík.
80'
Zlínský Jakub Janetzký faulován na útočné polovině Boháčem, standardka pro domácí.
79'
Hostující Momčilo Raspopović nakopl balon na útočnou polovinu, kde však sbírá míč brankář Dostál.
78'
Karviná se skoro celý druhý poločas brání, avšak Zlín si není schopen vytvořit stálý tlak a také šance.
77'
Dnešní utkání sleduje 3910 diváků.
77'
Na Slončíkův centr si naskakoval Cedidla, ale míč nezasáhl a následně je hra přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet stoper Bergqvist.
76'
Cedidlův centr se odrazil od hlavy Ezeha příhodně pro Vukadinoviće, který byl faulován a my tak uvidíme standardku od pravé postranní lajny.
75'
Bartošákovu střelu zblokovala obrana Karviné, Zlín poté vybojoval míč zpět a pálil Načkebia, ale jen do prostoru, kde se nacházel brankář Dominik Holec.
74'
Po přihrávce Vukadinoviće zakončoval nadvakrát Tom Slončík, ale brankáře Karviné tentokrát neohrozil.
73'
Zlín podnikl zajímavý útok středem, na jehož konci však byla nepřesná přihrávka Janetzkého na Načkebiu.
73'
Ezehův centr dobře zablokoval vracející se Holík, rozehrává brankář Dostál.
72'
ze hřiště odchází Tomáš Schánělec, přichází Zviad Načkebia.
71'
Cedidlova dobrá přihrávka našla Janetzkého, který poté nahrál ještě Slončíkovi. Zlínský odchovanec však zakončil špičkou kopačky jen nad branku Holce.
71'
ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Martin Doležal,
ze hřiště odchází Patrik Čavoš, přichází Lukáš Budínský,
ze hřiště odchází Amar Memić, přichází Lucky Ezeh.
70'
Rohový kop odvrátil Fleišman, následně ještě centroval Vukadinović, našel hlavu Schánělce, který však zakončil nad.
69'
Bartošákův centr srazil Patrik Čavoš na rohový kop pro Ševce.
69'
Hezkou kombinační akci hostujícího celku chtěl zakončit po přihrávce Mosese Martin Regáli, ale nakonec mu byl odpískán ofsajd.
68'
Didibův nákop z nouze propadl za Ikugara k Vukadinovićovi, brankář Holec ale akci dokázal zastavit.
67'
Z následné akce už ale Karviná nezahrozila.
67'
Dobrý centr ze standardky přeletěl Mikuše, poté raději odehrál Bartošák do autu.
66'
Hostující Patrik Čavoš byl nedovoleně zastaven Didibou, standardka pro Slezany.
65'
Zlín po dlouhé době předvedl rychlý útok, který sice nezakončil Schánělec, jenže poté si míč vzal Slončík a z úhlu také vystřelil, jeho pokus však skončil jen na postranní síti.
65'
Schánělcova přihrávka skončila až u gólmana Karviné Holce.
64'
Bartošákův centr konečně našel někoho ve žlutomodrém, byl to střídající Kenneth Ikugar, který však balon jen líznul směrem k brankáři Holcovi.
63'
Cedidlův centr propadl až k Janetzkému, kterému však střela nevyšla. Karviná ale míč jen odkopává.
62'
Domácí Martin Cedidla byl poslán na trávník karvinským Boháčem, sudí Berka píská a kontroluje stav zlínského obránce.
61'
Střídající Jakub Janetzký zpracoval balon jen pro Mosese, následná akce Karviné však byla velmi nepřesná.
60'
A míč se tentokrát odrazil do autu od Holíka, takže vhazuje zase tým ze Slezska.
59'
Ikugar vybídl k centru Vukadinoviće, hostující stoper Bergqvist ale poté ve spolupráci s Ražnatovićem míč uklidil.
58'
ze hřiště odchází Pablo González, přichází Jakub Janetzký.
58'
Vukadin Vukadinović stihl balon na hrací ploše, jenže poté mu trošku zavazel i pomezní sudí a nakonec byl nucen vracejícího Fleišmana faulovat.
57'
Joss Didiba si dobře nachystal míč na střelu, poté také vypálil, avšak zařízení o hodně minul.
56'
Domácí Libor Holík zastavil akci Karviné za cenu autu, vhazování se ale hostům nepovedlo a u balonu je zase Zlín.
55'
Regáliho křižný nákop byl na Memiće o trochu delší, míč končí až v autu a vhazovat budou Ševci.
54'
Na Ražnatovićův centr si naběhl Čavoš, ale k hlavičce se nedostal. S další akcí pak Slezané neuspěli.
53'
Tom Slončík však trefil jen zeď, následně je navíc pískána ruka Bartošákovi. Tohle může domácí mrzet.
52'
Útok domácích zastavuje až faul na Schánělce, Zlín bude kopat hodně zajímavou standardku pár metrů za vápnem.
51'
Ražnatovićova přihrávka byla zablokována Holíkem, Karviná vhazovala, ale nezůstala u balonu dlouho.
50'
Bužek zachyboval při rozehrávce, následnou hezkou kombinační akci zakončil střelou Patrik Čavoš, ale zakončil jen nad branku Dostála.
50'
Žlutou kartu uviděl jeden z členů trenérského štábu Karviné, přesněji asistent hlavního kouče Radim Grussmann.
49'
Slončíkův centr nebyl vůbec špatný, ale pouze proletěl šestnáctkou. Následný centr z opačné strany skončil jen nad Holcovou brankou.
48'
Bartošákův centr srazil stoper Karviné Douglas Bergqvist na rohový kop.
48'
Nákop brankáře Holce zamířil jen do autu, vhazoval Zlín.
47'
Holík sice prodloužil hlavou balon za sebe, ale nepochopil se s Vukadinovićem a poslal míč jen do zámezí.
46'
Úvodní výkop druhé půle provedli hosté, ale teď už hrají hráči Zlína.
46'
ze hřiště odchází Selmir Pidro, přichází Kenneth Ikugar.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne o pár minut později, hlavní rozhodčí Berka ještě řešil něco s lavičkou Karviné.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Po prvním poločase je stav zápasu mezi Zlínem a Karvinou příznivější pro hostující fotbalisty, kteří vedou 1:0.
Do zápasu vstoupili lépe domácí Ševci, kteří však své úvodní šance neproměnili. A tak se prosadili hosté, a to když po rohovém kopu Zlína utekl obraně domácích Martin Regáli a poté překonal i brankáře Dostála. Domácí po inkasované brance po většinu času drželi míč, avšak až na pár závarů a střel z dálky si větší šanci nevypracovali.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
Střela hostujícího Ražnatoviće byla hodně nepovedená a končí v ochranné síti.
45+1'
Andrija Ražnatović pustil míč do zámezí, vhazují hosté z Karviné.
45'
Tomáš Schánělec si pomohl v souboji s Fleišmanem faulem, rozehrávat bude gólman Holec.
45'
Hostující stoper Douglas Bergqvist prodloužil míč ke svému brankáři, rozebíhá se poslední minuta první půle.
44'
Po sérii hlaviček se k balonu dostali hráči Zlína, ale s následným nákopem na Vukadinoviće neuspěli.
43'
Zlínský Pablo González zahrál ve středu hřiště rukou, sudí Berka přerušuje hru a nechá rozehřát Karvinou.
42'
Slončíkův rohový kop dobře odvrátil stoper Douglas Bergqvist, následně zakončoval po centru z druhé strany Tomáš Schánělec, ale vysoko nad branku.
42'
Selmir Pidro proti Raspopovićovi vybojoval rohový kop, který rozehraje Slončík.
41'
Domácí Pabla Gonzáleze zastavil za cenu taktického faulu Sebastian Boháč, sudí Berka ale zatím karty nechává uschované.
40'
Schánělec si proti Mikušovi pomohl tělem, sudí Berka zůstal k nelibosti hostů v klidu, ale míč nakonec doskákal jen k brankáři Holcovi.
39'
Po standardce se k hlavičce dostal Boháč, ale jeho slabé zakončení nenadělalo Dostálovi problémy. Z brejku na druhou stranu vytěžil Zlín jen vhazování v blízkosti rohu.
39'
Na druhé straně nejprve ubránil Cedidla Regáliho, následně se ale faulem provinil González a Karviná rozehraje standardku.
38'
Ševci ale vybojovali míč rychle zpátky a ke střele se dostal Lukáš Bartošák, avšak branku netrefil.
37'
Gonzálezova přihrávka byla na Holíka dlouhá, vhazují Slezané.
36'
Andrija Ražnatović odvrátil nákop Cedidly do autu, Zlín vhazuje.
35'
Pidrovi se exekuce rohového kopu nepovedla, míč přeletěl všechny hráče v šestnáctce.
34'
Vukadinovićův centr neodvrátil jistě Raspopović, Zlín získal rohový kop.
34'
Domácího Josse Didibu fauloval v blízkosti šestnáctky Čavoš, sudí Berka píská.
33'
Bužkova přihrávka byla zastavená, do brejku mířil Ražnatović, ale také neuspěl. Celou sérii nepřesností korunoval ještě Pidro, který přihrál do zámezí.
32'
Brankář Dominik Holec teď sportovně odkopl balon na útočnou polovinu, míč mají zlínští.
31'
Střelecký pokus Pabla Gonzáleze ze střední vzdálenosti trefila do obličeje Raspopoviće, sudí Berka raději přerušuje hru.
31'
Z druhé strany hřiště centroval Bartošák, jeho pokus přeletěl Schánělce a skončil u kopaček Slezanů.
30'
Holíkův centr našel jen hlavu hostujícího obránce, rychlý brejk na druhou stranu ale také nevyšel dle představ.
29'
A další akci Karviné zastavuje ofsajd Regáliho.
29'
Po přihrávce Memiće upadl Ražnatović v pokutovém území Zlína, sudí Berka ale penaltu nepíská a ukazuje, že ve hře byl hlavně balon.
28'
Domácí Selmir Pidro vybojoval míč na útočné polovině, následně jej povedl až k šestnáctce a nahrál Vukadinovićovi, jehož střelecký pokus provětral rukavice karvinského gólmana.
27'
Cedidlův nákop pouze přeletěl hlavu Schánělce a skončil až u gólmana Slezanů.
26'
Domácí kapitán Lukáš Bartošák nestihl hrací předmět na trávníku, takže hraje zase Karviná.
25'
Rajmund Mikuš neudržel balon na hrací ploše, domácí vhazují.
24'
Fleišmamovu standardku odvrátil Bartošák k Slončíkovi, jehož následný pas včas odkopl hostující brankář Holec.
23'
Karviná vhazuje v blízkosti branky soupeře, následně uvidíme i standardku, kterou odpískal sudí Berka po faulu Gonzáleze na Mosese.
22'
Dlouho však u míče hosté neudrželi, míč získal Slončík, který jej povedl až k vápnu a poté nahrál Vukadinovićovi, tomu ale nevyšel první dotyk a s míčem se dostal až do zámezí.
22'
Rohový kop odvrátil Didiba, Slezané začínají až u brankáře Holce.
21'
Hostující David Moses využil odrazu a ujmul si míč pro sebe, jenže jeho následnou střelu srazil na rohový kop Didiba.
20'
Bartošákův sražený centr sklepnul Schánělec pod sebe, kde však včas odkopl balon jeden z obránců hostujícího celku. Zlín zůstává u míče.
19'
Holíkův centr z pravé strany odvrátil Mikuš, Karviná se zatím hlavně brání, ale i tak vede.
18'
Přihrávka Josse Didiby na Vukadinoviće sice byla přesná, ale mířila na srbského útočníka, který byl v ofsajdu.
18'
Střelu ze střední vzdálenosti teď vyslal aktivní Vukadinović, ale jeho slabý pokus nenadělal problémy brankáři hostů.
17'
Přesný nákop gólmana Holce našel Ražnatoviće, který si však nepohlídal své postavení a byl mu odpískán ofsajd.
16'
Didibova nepřesnost při rozehrávce Zlína, Slezané získávají aut zdarma.
15'
Zlín vybojoval standardku u postranní lajny, kterou Ševci rozehráli nakrátko. Následně si míč na střelu navedl Tom Slončík, brankář Holec si ale se skákavou střelou poradil.
14'
Gonzálezův nákop na Pidra nebyl přesný, míč končí u brankáře Holce.
12'
Martin Regáli otevřel skóre zápasu po samostatném úniku, 0:1
12'
Karviná právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení! Slončíkův vysoký roh odvrátil Fleišman k Bužkovi, jehož střela byla sražená a Karviná zamířila do rychlého brejku. Ten zakončil po samostatném úniku a přihrávce Miluše útočník MARTIN REGÁLI, který utekl domácí obraně a následně překonal i brankáře Dostála – 0:1. Asistence: Rajmund Mikuš.
12'
Schánělec se k míči přes dobrý zákrok stopera Raspopoviće nedostal, Zlín bude kopat další roh.
11'
Cedidlův nákop na nabíhajícího Vukadinoviće byl až příliš dlouhý a končí v zámezí, Slezané vhazují.
10'
Mikušův hraniční zákrok na Bartošáka prošel u sudího Berky, slovenský fotbalista poté ještě nasadil soupeři jesličky, ale dále už se neprobil.
10'
Zlín rozjíždí útočnou akci až od brankáře Dostála, rozehrávka Gonzáleze však byla sražená a domácí mají aut.
9'
Pidrův roh odvrátil Bergqvist k noze Alexandra Bužka, jehož následná střela donutila k prvnímu zákroku brankáře Holce.
8'
Bartošákův nákop byl pro Slovíčka vysoký, avšak Zlín vybojoval balon zpátky a Pidro následně zařídil první rohový kop v zápase, který budou kopat Ševci.
7'
Karviná zamířila do brejku, který nakonec řešil dobrým obranným zákrokem Bužek. Následně mířil na druhou stranu Vukadinović, avšak nechal balon za sebou.
6'
Holíkův dobrý centr si sice zpracoval Schánělec, ale zakončit nedokázal.
6'
Poprvé musel do píšťalky zapískat hlavní sudí Berka, kterému neušel faul na Schánělce.
5'
Vukadinović za svá záda nepustil Ražnatoviće a vybojoval pro své barvy altové vhazování.
5'
První závar před brankou Zlína, Regáli se ale do zakončení po otočce nedostal.
4'
Karviná vhazuje na útočné polovině, míč do hry vrátí Momčilo Raspopović.
4'
Bartošákův nákop přeletěl Vukadinoviće, který poté balon nestihl na hrací ploše.
3'
Slončíkovu přihrávku zablokoval Fleišman, míč se poté dostal ideálně pro Holíka, jehož střelecký pokus minul vzdálenější tyč.
2'
Vukadin Vukadinović se kolem Ražnatoviće nedostal, Karviná ale míč jen odevzdala.
2'
Patrik Čavoš zastavil Bartošáka na pravé straně, Ševci zůstávají u balonu.
1'
Avšak s akcí neuspěli ani hosté, takže Zlín začíná další akci od obrany.
1'
První výkop zápasu provedli domácí fotbalisté, kteří se hned snažili o dlouhý nákop, Karviná jej však ubránila.
1'
Utkání právě začalo.
-1'
Před úvodním výkopem ještě proběhla vzpomínka na Karla Šimurdu, který opustil zlínské řady v průběhu minulého týdne. Čest jeho památce.
-3'
Hráči obou celků přicházejí v doprovodu tria rozhodčích na hrací plochu zlínské Letné.
-14'
Hráči obou celků odcházejí do kabin, odkud se přibližně za deset minut zase vrátí.
Úvodní sestavy:

FC Zlín: S. Dostál – Pidro, Didiba, Bartošák (C) – Holík, Bužek, González, Slončík, Cedidla – Vukadinović, Schánělec.
Náhradníci: Rakovan – Simerský, Čelůstka, Načkebia, Tkáč, J. Kolář, Janetzký, Nombil, Ikugar.
Trenér: Bronislav Červenka

MFK Karviná: Holec – Ražnatović, Bergqvist, Fleišman (C) – Raspopović, Mikuš, Boháč, Čavoš, Moses – Regáli, Memić.
Náhradníci: Lapeš – Ayaosi, D. Žák, Doležal, Akinyemi, Bederka, Budínský, Papalelé.
Trenér: Lubomír Vlk

Rozhodčí: Berka – Vlček, Pečenka – Volek.
Nejlepším střelcem Zlína je srbský fotbalista Vukadin Vukadinović, který zaznamenal šest branek, ke kterým přidal ještě čtyři asistence. Pět branek pak zapsal do statistik i talentovaný záložník Tom Slončík, který si říká o pozornost větších klubů. Nejlepším asistentem mužstva je poté Antonín Fantiš, který už připravil šest branek.
Mezi útočné tahouny Karviné pak můžeme zařadit třeba Lukáše Budínského, který v dosavadním průběhu vstřelil čtyři branky, na další čtyři pak ještě nahrál. Stejný počet gólů zaznamenal i nigerijský útočník Adeleke Akinyemi, o branku méně pak zapsali Amar Memič a Slovák Rajmund Mikuš.
MFK Karviná
Celek ze severu Moravy se nachází před posledním kolem základní části na posledním místě tabulky celé české nejvyšší fotbalové soutěže. V dosavadním průběhu nasbírali Slezané jen dvaadvacet bodů, a to za pět výher a sedm remíz. Boj o záchranu v nejvyšší soutěži ale ještě není vůbec ztracený, neboť na čtrnáctý Zlín ztrácí v Karviné jen tři body a v případě dnešní výhry se mohou právě na Ševce dotáhnout.
V rámci 29. kola odehráli svěřenci trenéra Lubomíra Vlka domácí utkání s pražskou Bohemkou. V prvním poločase byl nejzajímavější akcí diskutabilní zákrok hostujícího stopera Ondřeje Petráka, který byl vyloučen. Karviná využila hráčské převahy na začátku druhé půle, když se prosadil střídající Lukáš Budínský. Klokani dokázali vyrovnat asi o pět minut později, když proměnil nařízený pokutový kop Erik Prekop. Další gól už diváci v Karviné neviděli a oba týmy si tak body podělily po remíze 1:1.
FC Zlín
Zlín se nachází po devětadvacet odehraných duelech na čtrnácté příčce tabulky, a přes posledním kole základní části má jisté místo ve skupině o záchranu. V dosavadním průběhu nasbírali Ševci pětadvacet bodů, a to za pět výher a deset remíz. Na třinácté Pardubice ztrácí tři body, naopak na poslední Karvinou vlastní stejný náskok.
V posledním kole vyjížděli svěřenci kouče Bronislava Červenky do Jablonce, který také neoplýval formou a naposledy zvítězil na začátku března, kdy přehrál Slovácko 1:0. V prvním poločase sobotního utkání na jablonecké Střelnici toho fanoušci příliš neviděli, největší vzrušení přineslo vyloučení zlínského obránce Pidra, který dostal dvě žluté karty a do sprch odešel dříve. Domácí se ve druhé půli snažili o naklonění stavu na svou stranu, to se však nepovedlo a nakonec se oba celky rozešly za výsledku 0:0.
Příjemné sobotní odpoledne při zápasu posledního kola základní části FORTUNA:LIGY. Na zlínskou Letnou zavítá výběr Karviné, který uzavírá celou tabulku, a utká se zde s místním Zlínem, který má ze čtrnácté pozice na svého soupeře náskok pouhých tří bodů. Zápas začíná v 15 hodin, a tak si jej určitě nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.