NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Colorado - 24. dubna 2024   03:30

03:15' D. Gustafsson (Dillon, Pionk) • 28:37' Scheifele (Vilardi, Connor)
(1:0, 1:4, 0:1)
Stav série: (1:1)
Colorado
Colorado
21:59' Wood  (Colton) • 34:16' Lehkonen  (Makar, Toews) • 37:20' Parise  (Cogliano) • 39:53' Manson  (MacKinnon, Lehkonen) • 59:03' Ničuškin  (Rantanen, Makar)
Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání je u konce a hosté si připisují první výhru v sérii. Ve třetí třetině jsme sledovali marnou snahu Winnipegu o zvrat v utkání, vynikající Georgijev s obětavou obranou Colorada všechny výpady likvidovali a domácím se pak na hole čím dál více vkrádala nervozita. Nepomohla ani závěrečná power-play, ve které navíc dostal přihrávku Valerij Ničuškin a od mantinelu poslal svůj bekhend přesně do prázdné branky. Zápas tak skončil výsledkem 2:5 a po dvou duelech je srovnáno na 1:1.

Třetí zápas je na programu v sobotu od 4:00 na ledě Colorada.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těśit na shledanou.

59:40'
Zápas se dohrává, je jasné, že série bude po dvou zápasech ve Winnipegu srovnaná.
59:03'
Colorado právě vstřelilo branku!
A už je definitivně rozhodnuto. Rantanen poslal o mantinel puk k modré útočné čáře, kde to sice vypadalo, že obrana Winnipegu vše ubrání, nicméně VALERIJ NIČUŠKIN nakonec dokázal od mantinelu poslat po ledě bekhendový pokus do prázdné branky – 2:5. Asistence: Mikko Rantanen, Cale Makar.
58:25'
Málem bylo po nadějích domácích, vyhozený puk ale těsně minul branku a pískalo se zakázané uvolnění Colorada.
58:10'
Hellebuyck je na střídačce, je tu power-play Winnipegu.
57:34'
Ničuškin nedokázal prostrčit puk na ujíždějícího spoluhráče, DeMelo akci zablokoval.
56:51'
Hosté drží puk a zatím tak znemožňují Winnipegu i jen přemýšlet o odvolání gólmana.
55:51'
Winnipeg pokračuje v ostřelování branky hostů, ti skvěle brání prostor u Georgijeva a pomáhají mu udržet náskok.
54:35'
Ehlers dostal přihrávku do volného prostoru, měl čas na zpracování i střelu, tu mu ale přemisťující se Georgijev vyrazil!
54:25'
Už je po přesilovce, Colorado je v plném počtu.
54:16'
Stejná situace potřetí za krátkou dobu, přesilovka se chýlí ke svému konci.
53:27'
A opět letí puk až k Hellebuyckovi, tahle přesilovka zatím domácím moc nejde.
53:05'
Po krátkém závaru domácích se k puku dostali hráči Colorada a vyhodili přes všechny čáry.
52:25'
Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Brandon Duhaime.
52:05'
Na opačné straně zakončoval z otočky Gustafsson, což Georgijev asi moc nečekal, přesto dokázal puk vyrazit před sebe.
51:21'
Šavlovačka před brankovištěm Winnipegu, nenašel se ale nikdo, kdo by poskakující puk dorazil za Hellebuycka.
50:34'
Rychlý protiútok Colorada, který se změnil v přečíslení, vzal na sebe Ničuškin, jeho střelu Hellebuyck dokázal vyrazit.
49:15'
Morrissey vyslal od modré čáry nahození, které bylo sraženo a puk proklouzal těsně vedle Georgijevovy branky.
48:54'
Dvě minuty za hrubost si vyslechli domácí Logan Stanley i hostující Brandon Duhaime.
48:54'
Po bruslařském souboji s Naměstnikovem zůstal chvíli na ledě hostující Walker, nakonec ale v pořádku vstal. Po tomto okamžiku se za brankou Colorada strhla krátká strkanice a sudí budou vylučovat.
48:25'
Zakázané uvolnění Winnipegu, vše se bude stěhovat před Hellebuycka.
47:50'
Zleva střílel Connor, chtěl využít závaru před Georgijevem, jeho branku ale minul.
47:05'
Dvě tyčky za sebou! Hellebuyck měl štěstí, když jeho brankovou konstrukci orazítkovali v krátkém časovém úseku Makar a Lehkonen!
46:39'
Colorado v tlaku, MacKinnon s Ničuškinem předvádí před Hellebuyckem nepříjemný tlak.
45:28'
Ehlers se k puku nedostal, příhra na levou stranu byla sražena a puk skončil mimo led.
44:48'
Iafallo a Pionk se nemohou prokombinovat z hloubi vlastního pásma, Colorado předvádí povedený forčekink.
43:54'
Oba celky střídají v nepřerušené hře, domácí se za hlasitého skandování publika chystají na zteč.
42:45'
Hraje se dlouho bez přerušení a vše se přelévá ze strany na stranu.
41:15'
Gólman hostů nyní vyrazil střelu, na kterou asi neměl nejlepší výhled, každopádně podržel svůj celek.
40:50'
Winnipeg se hned pouští do útoku, na Georgijeva to začíná létat.

Trestné minuty: 8:6
Druhá třetina je u konce a situace se nám zcela změnila. Hosté tuto část skvěle ovládli a jsou nyní blíže k úspěchu. Colorado srovnalo krok ve 22. minutě, kdy se po buly trefil překvapivou střelou Miles Wood a i když se Winnipeg vrátil ve 29. minutě do vedení po gólu Marka Scheifeleho, tak to hosty nesrazilo a naopak přišly hned tři údery od nich. V 35. minutě vyrovnal po teči Makarova nahození Artturi Lehkonen, v 38. minutě se po závaru prosadil důrazný Zach Parise a korunu všemu dal sedm sekund před koncem po úniku Josh Manson. Do šaten se tak odešlo za stavu 2:4 a domácí tým má rozhodně o čem přemýšlet.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:53'
Hosté unikají do dvoubrankového náskoku! MacKinnon si všiml, že JOSH MANSON naskočil z trestné lavice zpět do hry, poslal mu pas do jízdy a ten nabídnutou šanci proměnil Sólo zakončil mezi Hellebuyckovy betony a upravil na 2:4. Asistence: Connor MacKinnon, Artturi Lehkonen.
39:25'
Domácím se v závěru povedlo otočit hru na opačnou stranu, jenže bez nějakého opravdu nebezpečného zakončení.
38:55'
Mittelstadt vybojoval u modré čáry puk a skoro tu byla další šance pro Colorado. To je teď tím lepším celkem.
37:48'
Vylučuje se na obou stranách, za vzájemnou strkanici na trestnou lavici odjeli domácí Gabriel Vilardi a hostující Josh Manson, oba si odsedí dvě minuty za hrubost.
37:20'
Hosté už vedou! Hellebuyck zaváhal při rozehrávce, o puk jej obral Trenin, Cogliano vzápětí posunul hru před branku, kde se v následném závaru nejlépe zorientoval ZACH PARISE a nadvakrát dostal puk do sítě – 2:3. Asistence: Andrew Cogliano.
37:06'
Oba celky střídají v nepřerušené hře, dopředu se chystají hosté.
36:08'
Tlak je pro tuto chvíli u konce, Hellebuyck pokryl MacKinnonovu střelu a přerušil hru.
35:48'
Rázem je tu tlak hostů v útočném pásmu, Hellebuyck se má co činit!
34:16'
Divoké okamžiky končí vyrovnávací brankou hostů! Ti se dostali přes modrou čáru, u které si puk na hůl našteloval Makar a jeho nahození jemně tečoval ARTTURI LEHKONEN. Hellebuyck nezakročil a je to 2:2. Asistence: Cale Makar, Devon Toews.
33:10'
Na opačné straně vznikl rychlý kontr a za Georgijevem po střele zvonila branková konstrukce. Tu ranou z levého křídla trefil Kyle Connor.
32:49'
Závar před Hellebuyckem, nejblíže úspěchu byl Parise, jeho zakončení v pádu, které už mířilo za brankovou čáru, však zastavil obětavý Vilardi.
32:12'
Ničuškin sice předvedl křížný pas, který měl oči, nicméně na modré čáře přišla ztráta hostů.
31:39'
Pokračuje vysunutá obrana domácího celku, Colorado v tuto chvíli pouze nahazuje puky a doufá v dojetí.
30:41'
Od levého mantinelu napřáhl k drtivé střele domácí Apleton, trefil z boku brankovou konstrukci.
30:03'
Domácí tým nyní dokonale uzamkl své pásmo, hosté mají velký problém se vůbec dostat do nějakého kloudného zakončení.
29:34'
Po nenápadném přechodu do útoku vystřelil Toffoli, Georgijev jeho ránu našel v lapačce.
28:37'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí se dnes podruhé dostávají do vedení! Winnipeg předvedl rychlý přechod do útoku, Vilardi zprava našel před branku si najíždějícího MARKA SCHEIFELEHO a ten sklepnutím poslal puk pod horní tyčku Georgijevovy branky – 2:1. Asistence: Gabriel Vilardi, Kyle Connor.
28:05'
Makarova střela od modré čáry letěla těsně vedle a mezitím už vypršel Connorův trest. Domácí jsou v plném počtu.
27:22'
Hellebuyck se přilepil ke své levé tyčce a zastavil střelu z ostrého úhlu.
26:44'
Opět letí puk až ke Georgijevovi, Winnipeg se výborně brání.
25:51'
Bránící čtveřice může prostřídat, nové síly pustil na led i hostující tým.
25:28'
Lehkonen byl opět zablokován, dokonce z podobného místa, domácí tým poté dostal puk do středního pásma.
24:47'
Po kombinaci zakončoval z mezikruží Lehkonen, puk byl sražen mimo Hellebuyckovu branku.
24:05'
Makar teď dostal hokejkou do obličeje a bude z toho přesilovka pro hosty. A jelikož je tam i krev, tak Kyle Connor obdržel za vysokou hůl 2+2 minuty.
23:49'
Od modré čáry zakončoval Makar, jeho projektil skončil jen na zadním mantinelu.
23:32'
Nepovedená rozehrávka Winnipegu, je z toho zakázané uvolnění.
22:45'
Domácí tým se samozřejmě hned snaží dostat ke slovu a vzít si vedení zpět, najednou je ale v útočném pásmu málo prostoru na zakončení.
21:59'
Srovnáno! Po Hellebuyckově pravici se odehrálo buly, Colton jej vyhrál na hůl MILESE WOODA a ten z první poslal střelu na branku. Gólman Winnipegu byl dokonale překvapen a rána mu prošla mezi betony do sítě – 1:1. Asistence: Ross Colton.
21:38'
Po přechodu do útočného pásma dostal křížnou přihrávku Ničuškin, zatím se ale nemůže trefit na branku. I tohle letělo nad...
20:45'
Úvod druhé třetiny je opatrnějšího rázu, nikdo se nikam nežene.

Trestné minuty: 2:4
Je za námi první třetina, do které domácí Winnipeg vstoupil jako velká voda a už ve čtvrté minutě přišla vedoucí branka. Po nahození od modré čáry se puk odrazil na hůl Davida Gustafssona a ten neměl problém trefit odkrytou část branky. Kanadský celek pak pokračoval v náporu a Colorado dlouhou dobu marně hledalo cestu k nějakým protivýpadům. Povedlo se to až v závěru této dvacetiminutovky, kdy se častěji hrálo před Hellebuyckem, nicméně ten za svá záda nepustil ani jeden puk a do kabin se tak odešlo za stavu 1:0.
20:00'
První třetina skončila.
19:52'
Rantanen přiťukl mezi kruhy na Ničuškina, jeho pokus o razantní golfák ale skončil jen promáchnutím.
19:04'
hra se teď přelévá ze strany na stranu, od levého mantinelu zakončoval Morrissey, ale přesně do Georgijevova postoje.
18:15'
Hellebuyck se musel rychle dostat ke své pravé tyčce, povedlo se mu pak srazit zakončení, které už mířilo za jeho záda.
17:14'
Colorado se začíná v závěru třetiny zvedat, už je domácím opravdu vyrovnaným soupeřem.
16:58'
Přečíslení domácích, rána zpoza kruhu skončila v Georgijevově lapačce.
16:23'
I Winnipeg je již v plném počtu.
16:10'
Další střely na gólmana Winnipegu, i tohle skončilo u něj. Hellebuyck si vysloužil aplaus publika.
15:23'
Z pravého kruhu vystřelil Lehkonen, jeho dělovku ale přemisťující se Hellebuyck zvládl zkrotit.
14:56'
Colorado je v plném počtu, hostům začala zkrácení přesilovka.
14:43'
Domácí Scheifele dostal až mnoho prostoru na zakončení, kousek za kruhy ale mířil těsně vedle.
14:23'
Je po přesilovce, dvě minuty za hákování v útočném pásmu totiž obdržel Nino Niederreiter.
13:40'
Před branku dostal přihrávku Vilardi, předvedl bleskurychlé otočení se s pukem, ale na poslední chvíli mu do zakončení vložil hůl Makar a puk skončil vedle Goergijevovy branky.
12:56'
Další přesilovka pro domácí Winnipeg, dvě minuty za podrážení si jede odsedět Caleb Jones.
12:46'
Vyhození Colorada do středního pásma, hosté urychleně odjíždí střídat.
11:45'
Zatím je to jen o Winnipegu, hosté za celou odehranou dobu vyprodukovali pouze dvě střely na branku!
10:34'
Je po přesilovce, hosté jsou v plném počtu.
10:26'
Toffolimu skočil do přihrávky Johnson a zabránil tak pasu na brankoviště.
09:50'
Hosté už dokázali dostat puk do středního pásma, Winnipegu se pískal ofsajd.
09:20'
Tlak Winnipegu v útočném pásmu, zatím to je o střelách z dálky. A ty Georgijev zvládá chytat.
08:34'
Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje Winnipeg. Dvě minuty za nedovolené bránění brankáři obdržel Ross Colton.
07:25'
K pořádnému zakončení se nedostal ani Ničuškin, byl zablokován.
07:16'
Hosté zatím honí puky spíše po mantinelu, dobrá protihra soupeře je nepouští ke střelám.
06:23'
Za vlastní brankou čeká na spoluhráče Makar, pomalá rozehra je odměňována bučením publika.
05:15'
Protiakce Colorada, rodilo se tu přečíslení tři a dva, vše ale zhatila špatná komunikace a pískal se nakonec ofsajd.
04:51'
Málem to bylo o dvě branky. Po dlouhé přihrávce na modrou útočnou čáru přišlo sklepnutí před branku a teč Seana Monahana docela vystrašila přemisťujícího se Georgijeva!
03:15'
Je tu úvodní branka utkání! Po nahození od modré čáry se puk odrazil u brankoviště hostujícího celku na hůl volného DAVIDA GUSTAFFSONA a na něj už pak jen zívala odkrytá část Georgijevovy branky – 1:0! Asistence: Brenden Dillon, Neal Pionk.
02:30'
Oba celky nastoupily s důraznou obranou, pomáhají svým gólmanům a blokují střely.
01:41'
Od modré čáry nahazoval Stanley, nenašel se ale nikdo, kdo by puk na branku Colorada protečoval.
01:02'
Neuspěl ani Vilardi na druhé straně, ten byl důrazným způsobem obrán o puk a dopředu jde zase Colorado.
00:22'
První střelu zápasu vyslal hostující Ničuškin, jeho pokus byl sražen a na branku tak nešel.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Samberg, Stanley – Vilardi, Scheifele (A), Connor – Toffoli, Monahan, Ehlers – Appleton, Lowry (C), Niederreiter – Iafallo, Naměstnikov, D. Gustafsson.
Trenér: Rick Bowness

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Makar (A), Toews, Manson, Se. Walker, C. Jones, J. Johnson – Rantanen (A), MacKinnon (A), Parise – Ničuškin, Mittelstadt, Lehkonen – Kiviranta, Colton, Wood – Duhaime, Trenin, Cogliano.
Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Cormier, Mills.
Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Canada Life Centre začne ve 3:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
První utkání

První duel této čtvrtfinálové série přinesl hodně divoký hokej a také výsledek. Jako první se prosadil hostující Ničuškin, ale jen tím odstartoval přestřelku, kdy následoval obrat ve prospěch Colorada, poté zase Winnipegu, aby se do kabin odešlo za vyrovnaného stavu. Druhá třetina přinesla pouze jedinou branku, do vedení se dostal Winnipeg, ale pravá divočina přišla ve třetí dvacetiminutovce, kdy domácí už vedli dokonce o tři branky, jenže Colorado se vzepjalo k finiši a nakonec dokázalo snížit na rozdíl jediné branky. Víc už ale Colorado nestihlo a první zápas tak skončil 7:6 pro Winnipeg.

Winnipeg Jets – Colorado Avalanche 7:6 (3:3, 1:0, 3:3)

Branky a nahrávky: 9. Morrissey (Connor, Dillon), 12. Naměstnikov (Iafallo), 16. Scheifele (Vilardi), 29. Lowry (Dillon, Niederreiter), 44. Lowry (Appleton, Niederreiter), 46. Connor (Morrissey, Scheifele), 49. Connor (Vilardi, Scheifele) – 7. Ničuškin (Manson), 15. Wood (Kiviranta, Colton), 16. MacKinnon (Rantanen, Makar), 47. Lehkonen (Makar, MacKinnon), 53. Makar, 60. Mittelstadt (Lehkonen, Rantanen)
Dobré ráno u playoff NHL. Společně se podíváme na druhý duel čtvrtfinále Západní konference mezi týmy Winnipeg Jets a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.