NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : San Jose - 19. dubna 2024   03:00

Ukončeno
Calgary
Calgary
12:13' Klapka  • 14:40' Coleman (Zary, R. Andersson) • 23:53' Kylington (Kuzmenko) • 25:59' Rooney (Pospíšil, Coronato) • 26:56' Weegar (Miromanov, Coleman)
Sestavy:
D. Cooley (27. G. Romanov) – Burroughs, Ferraro, J. Thompson, M. Vlasic, Addison, Thrun – Zetterlund, Granlund, Eklund – Kostin, Kunin, Graf – Guščin, Sturm, Bordeleau – Carpenter, Studnicka, G. Smith.

Česká a slovenská stopa
Martin Pospíšil (CGY) – 0+1, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 4, čas na ledě 13:20

San Jose právě vstřelilo branku!
Hostující celek připravil domácího brankáře o čisté konto, trefuje se v přesilovce FABIAN ZETTERLUND. Asistence: Mikael Granlund a Collin Graf.
59:04'
Jegor Šarangovič se při vlastním oslabení dostal do situace dva na jednoho, kotouč netrefil.
58:48'
Přesilovku hrají hosté, ale nemohou se dostat do útočného pásma, v poklidném tempu se dohrává třetina.

58:17'
Po zákroku brankáře Sharks se před jeho brankou strhla potyčka.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:29'
Dustin Wolf kryje kotouč po střele soupeře, Mikael Granlund měl velkou šanci, ale neuspěl.
57:12'
Utkání po krátké přestávce pokračuje dál, sledujeme klidnější pasáž hry.
57:02'
Poslední komerční přestávka v tomto zápase.
56:14'
Mikael Backlund z ostré pozice zkoušel poslat kotouč na branku, ale jeho snaha nebyla úspěšná.
55:50'
Flames se nyní usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
55:01'
Probíhá finální fáze hry ve třetí třetině.
54:34'
Jonathan Huberdeau to zkoušel individuálně, dostal se na kruh, ale branku trefit následně nedokázal.
52:14'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál a kotouč znovu kryje brankář Sharks.
51:49'
Komerční přestávka.
51:40'
Jegor Šarangovič měl šanci na druhé straně, kotouč však netrefil tak, jak potřeboval.
51:25'
Collin Graf to zkoušel individuálně, jeho pokusu chyběla přesnost.
50:47'
Dustin Wolf rozehrává od své branky, Klapka pokračoval v akci, ale do střelecké pozice se nyní dostat nedokázal.
50:23'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. domácí hokejisté kontrolují hru a soupeři mnoho prostoru nedávají.
49:28'
MacKenzie Weegar vybojoval kotouč v útočném pásmu. Pokus o zakončení mu však nevyšel podle představ.
49:04'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Duel se zatím jednoznačně vyvíjí.
46:29'
MacKenzie Weegar neprostřelil brankáře soupeře, komerční přestávka.
46:02'
Kevin Rooney hledal spoluhráče na druhé straně útočného pásma, akci chyběla přesnost.
45:42'
Jack Studnicka to zkoušel individuálně, ale zakončení mu nevyšlo podle představ.
44:23'
30:13, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Kuzmenko měl další příležitost, ale trefil jen brankáře. Georgij Romanov byl nyní pozorný.
43:19'
Mikael Granlund se propracoval do dobré pozice, ale bez přípravy nedokázal přesněji vypálit. Jeho rána míří vedle branky.
42:48'
Hraje se rychlý hokej, Sharks se dostali do útočného pásma, Givani Smith nedokázal přesněji vypálit.
41:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí třetiny. Domácí celek pokračuje v aktivní hře, ale čeká na nějakou výraznější šanci.
39:28'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Sharks.
39:10'
Calgary se sice dostalo do útočného pásma, ale Oliver Kylington trefil pouze obránce před sebou.
38:19'
Ofsajd hostů, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. V poklidném tempu se dohrává prostřední třetina.
38:01'
Calen Addison rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají, a tak hosté museli poněkud zpomalit přechod do středního pásma.
37:00'
Kevin Rooney autorem další domácí střely. S jeho pokusem si dokázal brankář Sharks poradit.
36:34'
27:10, tak vypadá statistika střel v tomto zápase. Převahu mají hokejisté Flames.
35:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Hosté měli zajímavou šanci, ale kotouč končí vedle branky.
35:21'
Marc-Édouard Vlasic pálil, ale trefil jen tyč. Následně kotouč kryje brankář. Komerční přestávka.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, více ze hry mají domácí. Nazem Kadri nyní nedokázal po individuální akci vypálit přesněji.
32:30'
Jegor Šarangovič měl zajímavou střeleckou pozici, ale Georgij Romanov nyní své spoluhráče dokázal podržet. Buly před jeho brankou.
31:35'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
31:20'
Domácí brankář vyjel před svou branku, a tak pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
30:39'
Špatnou rozehrávku Sharks nyní zastavilo zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou hostů.
30:06'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v tomto zápase. Flames dominují dění na hrací ploše.
29:34'
Více ze hry mají domácí, Mikael Backlund zkoušel něco vymyslet před brankou, ale do výraznější šance se nedostal.
28:25'
Podle papírových předpokladů se vyvíjí tento zápas, domácí hokejisté dominují a míří za výhrou.
26:56'
Střídání v týmu San Jose Sharks:
ze hřiště odchází Devin Cooley, přichází Georgij Romanov.
26:56'
Calgary právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, tvrdou ránou od modré čáry dokázal vše přes brankou i gólmana překonat MACKENZIE WEEGAR. Asistence: Daniil Miromanov a Blake Coleman.
26:46'
22:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
25:59'
Flames navyšují svůj náskok, tvrdou ránou se střelou pod horní tyč dokázal prosadit obranou Sharks neobsazený KEVIN ROONEY. Asistence: Martin Pospíšil a Matt Coronato.
25:30'
Ryan Carpenter rychle přešel do útočného pásma, a pak zakončoval. Jeho pokus kryje brankář. K dorážce se už hosté nedostali.
23:53'
Domácí celek, který hraje v pohodě, pokračuje v dobré hře, a přidává další branku. Ránou od modré čáry se prosazuje OLIVER KYLINGTON. Asistence: Andrej Kuzmenko.
23:40'
Mikael Backlund bekhendovou střelu zkoušel překvapit brankáře, ale neuspěl. Devin Cooley byl připravený.
23:08'
Andrew Mangiapane vypálil přes obránce, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář dokázal zasáhnout.
22:54'
Adam Klapka – 5 min., bitka.

Givani Smith – 5 min., bitka.
22:45'
Jack Studnicka se pokoušel po individuální akci vypálit, ale jeho střele chyběla přesnost.
21:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetiny, ani jeden celek se nemůže prosadit stabilněji před brankou soupeře.
20:01'
Začala druhá třetina.
Flames podle předpokladů plní roli favorita a po první třetině vedou na svém ledě nad Sharks 2:0.
20:00'
První třetina skončila.
19:06'
Dustin Wolf vyjel za svou branku, odkud rozehrává pro své spoluhráče. Sledujeme klidnější pasáž hry.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
17:51'
Givani Smith si vypracoval zajímavou šanci, ale jeho pokus kryje poměrně snadno brankář Flames.
17:02'
Andrew Mangiapane se propracoval do střelecké pozice, ale v rozhodující moment minul branku. Nebyl to špatný pokus, ale chyběla přesnost.
16:03'
Martin Pospíšil pálil, Devin Cooley kryje kotouč. Komerční přestávka.
16:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
15:18'
Sledujeme aktivní hru ze strany Flames, je lepším týmem a snadněji se dostává do zakončení.
14:40'
Autorem branky je BLAKE COLEMAN. Asistence: Connor Zary a Rasmus Andersson.
12:33'
Marc-Édouard Vlasic – 2 min., vysoká hůl.
12:13'
Díky pěkné individuální akci a několikanásobném pokusu o středu z mezikruží dává svou první branku v National Hockey League ADAM KLAPKA.
11:42'
Fabian Zetterlund to vzal na sebe. Jeho rána z pravé strany končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
11:15'
Nazem Kadri hledal spoluhráče, ale přechod do útočného pásma nebyl povedený.
10:56'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří jsou častěji na kotouči.
08:35'
Martin Pospíšil – 2 min., nedovolené bránění.
08:01'
Klim Kostin se dostal do ofsajdu. Komerční přestávka.
07:00'
Matt Coronato se sice dostal do útočného pásma, ale jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka nebo střela.
06:40'
Delší čas nyní čekáme na nějakou výraznější střelu. Sledujeme klidnější pasáž hry.
04:35'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Střely na branku jsou 6:2 pro domácí hráče.
03:40'
Oliver Kylington to vzal na sebe, tvrdou střelu poslal jen do středu branky, kde byl gólman.
Calen Addison se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář Flames.
02:27'
Jonathan Huberdeau autorem další střely Flames, ale znovu si dobře poradil brankář Devin Cooley.
01:56'
Více ze hry mají v úvodu zápasu hokejisté Flames, ale domácí defenziva byla pozorná.
01:10'
Nazem Kadri hledal před brankou spoluhráče, následně sám zakončil, ale jeho pokus kryje brankář.
00:50'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže v úvodu zápasu propracovat do výraznější střelecké pozice.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Calgary Flames: Wolf (Markström) – Weegar, Miromanov, Kylington, R. Andersson, Solovjov, Pachal – Pospíšil, Kadri, Kuzmenko – Mangiapane, Backlund, Coleman – Huberdeau, Zary, Šarangovič – Coronato, Rooney, Klapka.

San Jose Sharks: D. Cooley (G. Romanov) – Burroughs, Ferraro, J. Thompson, M. Vlasic, Addison, Thrun – Zetterlund, Granlund, Eklund – Kostin, Kunin, Graf – Guščin, Sturm, Bordeleau – Carpenter, Studnicka, G. Smith.
Ani jeden z týmů nepostupuje do play-off a sezona pro ně dnes končí. San Jose skončí na posledním místě Západní konference, z posledních pěti zápasů prohrálo čtyři. Flames jsou aktuálně se 79 body na jedenácté pozici konference. Favoritem utkání, které se bude hrát ve Scotiabank Saddledome, jsou domácí hráči.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto pátečním zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.