NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Rangers - 27. dubna 2024   01:00

Rangers
06:08' Kreider  (Zibanejad, Roslovic) • 08:08' Goodrow  (Trocheck, Trouba) • 35:22' Trocheck  (Zibanejad, Fox)
Přenos se aktualizuje automaticky

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště.
Statistika
Střely na bránu: 28 – 22 | Přesilová hra: 0/7 – 1/5 | Trestné minuty: 10 – 14

Kdo se postavil do brankoviště?
Igor Šesťorkin (NYR) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,43 %, odchytal 59:42
Charlie Lindgren (WSH) – 19 zákroků, 3 OG, úspěšnost 86,36 %, odchytal 58:47

Česká a slovenská stopa
Martin Fehérváry (WSH) – 0+1, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 21:58

Tři hvězdy utkání
1. Igor Šesťorkin (NYR) 96,43 %
2. John Carlson (WSH) 1+0
3. Vincent Trocheck (NYR) 1+1
Konec zápasu.
59:40'
Igor Šesťorkin zkusil vystřelit na prázdnou bránu, jeho střelu zachytil Alexandr Ovečkin.
59:30'
Rangers se daří vyhazovat tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
59:00'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:58'
Charlie Lindgren vyráží na střídačku a Washington to zkusí v šesti.
58:29'
Domácí v plném počtu.
58:15'
Rangers dělají chybu v útočném pásmu a Washington vyhazuje.
57:08'
Artěmij Panarin vypálil z mezikruží, jeho rána skončila na zadním mantinelu.
56:29'
Vyloučení v týmu Washington Capitals:
Beck Malenstyn – 2 min., držení.
56:16'
Washington znovu nic nevymyslel v útočném pásmu a Rangers se dostávají na druhou stranu hřiště. Navíc hru přerušuje nedovolený zákrok Washingtonu, který si velice zkomplikoval situaci.
54:58'
Střela Washingtonu od modré je vyražena a končí na holi New Yorku, hráči Rangers už pouze vyhazují tak, aby nezavinili zakázané uvolnění a míří střídat.
54:03'
Rangers jsou v útočném pásmu, nakonec hru přerušuje jejich ofsajd.
52:56'
Rangers znovu donutili domácí vyjet z útočného pásma a Washingtonu začíná pomalu docházet čas na vyrovnání.
52:10'
Icing Washingtonu.
51:27'
Nepřesná přihrávka na modré vyhání domácí před modrou čáru, ti navíc ztrácí puk a hosté nahazují po mantinelu za domácí bránu.
51:01'
Washington se usadil v útočném pásmu a snaží se snížit náskok New Yorku.
49:30'
Nic Dowd nedokázal rozehrát a musí znovu s pukem do vlastního pásma.
48:38'
Washington znovu ztratil puk ve středním pásmu a Rangers jdou do útoku.
48:20'
Hosté v plném počtu.
47:33'
Ofsajd Washingtonu.
47:13'
Chris Kreider neuvěřitelně přebruslil T. J. Oshieho a dostal se do zakončení před bránou. Charlie Lindgren střelu vyrazil.
46:20'
Vyloučení v týmu New York Rangers:
Will Cuylle – 2 min., vražení na hrazení.
46:12'
Washington kombinuje v útočném pásmu a tvoří tlak nad Rangers, hru přerušuje další nedovolený zákrok.
44:50'
Dylan Strome se sanžil zakončit bekhendem, když se puk nečekaně ocitnul na brankovišti. Igor Šesťorkin drží svůj tým v dvoubrankovém vedení.
44:32'
44:10'
Puk už je znovu u domácího brankáře a Washington musí znovu rozehrávat z vlastního pásma.
43:32'
Rangers vyhazují a polovinu oslabení mají za sebou.
43:07'
Alexandr Ovečkin vypálil z levého kruhu, puk trefil pouze brusli jeho spoluhráče.
42:32'
Barclay Goodrow – 2 min., krosček.
41:50'
Nahození přes Igor Šesťorkina, které končí na hokejkách právě hostí, kteří otáčí hru.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina je minulostí. Rangers jsou stále v zápase aktivnější, což dokazuje i počet vstřelených gólů. Hosté vedou po druhé třetině 1:3, jedinou branku přidal Vincent Trocheck. Washington už měl možnosti pěti přesilovek, ani jednu zatím nevyužil. Uvidímě zdali si New York udrží vedení, či uvidíme skvělý obrat zápasu.
Třetí třetina začne přibližně v 3:05.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:30'
Naprosto osamocený Hendrix Lapierre získal puk a pálil z bezprostřední blízkosti, této velké šance ale vůbec nevyužil, jelikož napálil střelu přímo do hostujícího brankáře.
39:00'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
37:40'
37:18'
Další střela, tentokrát Artěmije Panarina od modré, puk letí mimo bránu.
36:50'
Mika Zibanejad vypálil prudkou střelu z levého kruhu, bránu přestřelil.
36:08'
Mika Zibanejad nahrával křižmo na pravý kruh Artěmiji Panarinovi, ten měl puk na dlouhou hůl a přihrávku nakonec nezachytil.
35:40'
Nic Dowd – 2+2, hrubost.

K'Andre Miller – 2 min., hrubost.
35:22'
Rangers právě vstřelili branku!
Rangers využívají přesilovou hru a odskakují na dvoubrankový náskok! Rychlá kombinace v útočném pásmu skončila přihrávkou Mika Zibanejada do předbrankového prostoru na holi VINCENTA TROCHECKA, který zakončil z první. Asistence: Zibanejak, Fox
34:51'
Alexandr Alexejev – 2 min., podrážení.
34:45'
Will Cuylle a Kaapo Kakko se dostali do přečíslení dva na jednoho, druhý zmíněný ale nedokázal přesně zakončit.
33:55'
Nepřesná přihrávka na modrou čáru do prostoru, kde nikdo nebyl, a proto se Martin Fehérváry musel pro puk vrátit až ke svému brankáři.
33:07'
32:39'
Washington se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, nedokázali dostat puk za brankovou čáru.
31:07'
Erik Gustafsson – 2 min., sekání.
29:23'
Matt Rempe se dostal do situace jeden na jednoho. Nedokázal ale zakončit.
28:38'
Hendrix Lapierre nahodil před hostující bránu, kde vzniká nepřehledná situace, při které nikdo neví, kde se nachází puk.
27:27'
K'Andre Miller nahrál na modrou na holi Bradena Schneidera, který vypálil z první. Puk končí v lapačce domácího brankáře.
26:08'
Washington se dostal do ofsajdové situace.
25:18'
Chris Kreider nahodil na brankoviště Washingtonu, kde Braden Schneider nedokázal puk tečovat.
24:27'
Po celkem chaotické situaci se k dorážce dostal Alexej Protas, Igor Šesťorkin puk odstrčil bruslí.
23:44'
Erik Gustafsson vypálil z levého kruhu, Charlie Lindgren tento puk vyrazil před sebe.
22:26'
Washington se dostal do útočného pásma, kde následně pálil Nic Dowd od modré.
21:34'
Nepřesná přihrávka Bradena Schneidera končí za domácí bránou, kde puk vybojoval znovu hráč Rangers a hosté tak mohou pokračovat v kombinaci.
20:45'
Igora Šesťorkina zachránila tyčka po nahození Johna Carlsona.
20:09'
Vhazování po pravici Charlieho Lindgrena vyhráli Rangers, puk ale získávají domácí jdou dopředu.
20:01'
Začala druhá třetina.
První třetina je za námi. Rangers zatím udávají tempo zápasu, i přesto se jako první prosadili domácí střelou Johna Carlsona. Dále už úřadovali pouze hosté, nejprve dostal puk do brány tečí Chris Kreider a k němu se přidal svojí střelou Barclay Goodrow. Washington měl hned tři přesilové hry, ani jednu nedokázal využít, a proto jdou Rangers do druhé třetiny za stavu 1:2.
Druhá třetina začne přibližně v 2:07.
20:00'
První třetina skončila.
19:28'
Igor Šesťorkin dokázal zastavit pokus Alexandra Ovečkina skvělým zákrokem.
19:00'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:37'
Alexander Wennberg – 2 min., hákování.
17:07'
16:30'
Washingtonu se daří přerušit dlouhou kombinaci hostí v útočném pásmu a vyhazují.
15:57'
Mika Zibanejad vypálil prudkou střelu od modré, která byla některým bránícím hráčem vyražena, Rangers kombinují nadále.
15:07'
Tom Wilson – 2 min., nedovolené bránění.
14:58'
Přihrávka před hostující bránou na Toma Wilsona, který byl připraven pálit z první, neprošla.
14:08'
13:40'
Hosté málem předvedli další přečíslení ve vlastním oslabení a domácí stále nemůžou najít prostor, jak založit jakoukoliv akci.
12:55'
Rangers znovu hrají oslabení naprosto skvěle a nepouští Washington k žádné nebezpečné střele.
12:08'
Matt Rempe – 2 min., nedovolené bránění.
11:33'
Alexandr Ovečkin zkusil poslat přihrávku přes celou šíři pásma, na modré byl ale připravený hráč Rangers, který zachytil letící puk.
10:59'
Washington se znovu dostává do útočného pásma, po chybě na modré puk přebírají do své moci hosté a míří kupředu.
09:58'
09:10'
Rangers se daří vyhazovat z obranného pásma a krojit tak cenné vteřiny z oslabení.
08:08'
Rangers dávají gól ve vlastním oslabení a jdou do vedení! Do přečíslení dva na jednoho se dostali Vincent Trocheck a BARCLAY GOODROW. Vincent Trocheck zavezl puk do útočného pásma a přihrál na holi Goodrowa, který zakončil ke vzdálenější tyči. Asistence: Trocheck, Trouba
07:58'
Ryan Lindgren – 2 min., krosček.
06:08'
34 vteřin stačilo Rangers na první a zároveň vyrovnávací branku! Mika Zibanejad poslal po rychlé kombinaci v útočném pásmu střelu od modré, kterou skvěle tečoval přímo před bránou CHRIS KREIDER a puk tak skončil za zády domácího brankáře. Asistence: Zibanejad, Roslovic
05:34'
Washington právě vstřelil branku!
Washington otevírá skóre utkání! Rychlé přejetí přes střední pásmo skončilo střelou JOHNA CARLSONA, který zametl puk přímo do levého horního rohu hostující brány. Asistence: Oshie, Fehérváry
05:01'
Matt Rempe zavezl puk do útočného pásma, ihned ale kotouč ztrácí a Washington otáčí hru.
04:29'
New York se dostal do ofsajdové situace.
03:30'
Nahození Washingtonu na brankoviště nebylo žádným hráčem tečováno a puk přebírají hosté.
02:59'
Střela od modré Johna Carlsona byla zblokována bránícím hráčem.
02:30'
Dylan McIlrath držel puk za vlastní bránou a čekal na prostřídání svých spoluhráčů.
01:57'
Domácí chvíli pobyli v útočném pásmu, nedokázali najít prostor pro střelu a puk získávají Rangers.
01:27'
Chyba Washingtonu na modré čáře vyústila v šanci Alexandera Wennberga, kterému ale sjel puk z čepele a nezakončil tak do otevřené brány.
00:56'
Washington se dostal do situace dva na dva, Rangers se ale skvěle vrátili, a proto nepřišla ani žádná střela od domácích.
00:36'
První akci zápasu rozjeli Rangers, první střelu Charlie Lindgren chytá.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Washington Capitals: Kuemper (C. Lindgren) – Carlson, Fehérváry, T. van Riemsdyk, L. Johansen, McIlrath, Alexejev – Oshie, McMichael, Ovečkin – Wilson, D. Strome, Protas – Milano, Lapierre, Pacioretty – Mirošničenko, Dowd, Malenstyn.
Trenér: Spencer Carbery

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Schneider, K. Miller, Trouba, E. Gustafsson – Roslovic, Zibanejad, Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin – Kakko, Wennberg, Cuylle – Rempe, Goodrow, Vesey.
Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Francis Charron, Frederick L'Ecuyer, Chris Lee – Travis Gawryletz, David Brisebois.
Preview zápasu

Druhý osmifinálový zápas mezi Capitals a Rangers dopadl opět lépe pro favorizované hokejisty z New Yorku výsledkem 4:3. V první třetině se gólově prosadily oba celky, nejprve se trefil Connor McMichael, kterého následoval vyrovnávací brankou Vincent Trocheck. Do vedení se dostali Rangers gólem Mika Zibanejada, který využil přesilovou hru, čímž skončila i první třetina.
Ve druhé třetině jsme znovu viděli tři branky. Na začátku se trefil Dylan Strome a Washington tak podruhé v zápase vyrovnal. Radost hostí netrvala moc dlouho, jelikož se za pár minut dokázali prosadit Jack Roslovic a K’Andre Miller. Rangers tak šli do třetí třetiny s dvoubrankovým náskokem.
Washington se snažil ve třetí třetině dorovnat stav utkání, čemuž se přiblížili brankou Toma Wilsona. Víc už hosté ale nevymysleli, a tak Rangers získali další bod v sérii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.