Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : DHC Plzeň - 27. dubna 2024   18:00

Ukončeno
Olomouc
Olomouc
2' Daňková  • 6' Horáková  • 9' Vasiljeva  • 10' Roupcová  • 11' Daňková  • 15' Daňková  • 21' Horáková  • 22' Kräuterová  • 22' Machačová  • 26' Možíšová  • 28' Kräuterová  • 32' Horáková  • 33' Protivánková  • 34' Protivánková  • 35' Protivánková  • 37' Protivánková  • 38' Daňková  • 39' Protivánková  • 39' Možíšová  • 41' Daňková  • 42' Možíšová  • 44' Možíšová  • 45' Možíšová  • 46' Možíšová  • 53' A. Kubálková  • 54' Kräuterová  • 57' Protivánková  • 58' A. Kubálková  • 60' Kräuterová
34:36
(14:20)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
1' Schreibmeierová   • 3' Schreibmeierová   • 8' Melicharová   • 10' Bušauerová   • 13' Schreibmeierová   • 14' Schreibmeierová   • 15' L. Galušková   • 17' Schreibmeierová   • 18' Panošková   • 19' Lásková   • 20' Panošková   • 22' Panošková   • 24' Schreibmeierová   • 25' L. Galušková   • 26' Drozdová   • 28' Schreibmeierová   • 28' Lásková   • 31' Lásková   • 34' Schreibmeierová   • 39' Drozdová   • 44' Lásková   • 47' L. Galušková   • 49' L. Galušková   • 50' Drozdová   • 52' L. Galušková   • 56' Panošková   • 58' Tomanová   • 59' Schreibmeierová
Přenos se aktualizuje automaticky

DHK Zora Olomouc – DHC Plzeň 34:36 (14:20)
Nejvíce branek: Daňková 8/3, Protivánková 6, Možíšová 6 – Schreibmeierová 9, Fenclová 8/8, L. Galušková 5. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/5 – 8/8. Vyloučení: 5:4.
Házenkářky Olomouce prohrávají také druhé utkání ve skupině o udržení. Plzni doma podlehly 34:36. Domácí přitom rozjely ve druhém poločase velkou stíhací jízdu. Dokázaly stáhnout až sedmigólové manko a skóre dorovnat na 28:28. Poté však opět nechaly jít Západočešky do trháku a maximálně se už přiblížily jen na stav 33:34. Hostující tým se pak uklidnil dalšími dvěma po sobě jdoucími zásahy. Plzeň se mohla spolehnout na autorku devíti gólů Simonu Schreibmeierovou a také na přesnou ruku Veroniky Fenclové, která proměnila všech osm sedmimetrových hodů.
Konec zápasu.
60'
Ještě oddechový čas Plzně. Její hráčky už pospíchat nebudou.
60'
Tereza Kräuterová ještě snížila. Moc času už ale domácí hráčky nemají.
60'
Začala už poslední minuta utkání. Hostům podržela třígólový náskok brankářka Vrbková.
59'
Po dalším hostujícím gólu už to bude mít Zora těžké. Trefila se Simona Schreibmeierová.
58'
Natálie Tomanová zase dává hostujícímu týmu trochu klidu.
58'
Domácí to sehrály do pravého křídla a Anna Kubálková dává kontaktní gól!
57'
Adéla Protivánková se dostala na pivotu k míči a technicky přehodila brankářku Vrbkovou.
57'
Ještě jeden oddechový čas Olomouce, která musí dohánět třígólové manko.
57'
Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc.
56'
Tereza Panošková utekla do trháku a s přehledem proměňuje.
55'
Další proměněná sedmička Veroniky Fenclové.
54'
A je tu zase olomoucký kontakt! K němu pomohla svým zákrokem brankářka Polášková. Hráčky Zory se pak dostaly do útoku a Tereza Kräuterová skóruje.
53'
Další gól, který zase vrací Olomouc do hry. Prosadila se Anna Kubálková.
53'
Iva Malinová překonala ze sedmičky brankářku Vrbkovou.
52'
Pátý gól v zápase vstřelila Linda Galušková.
52'
Domácím hráčkám se poté, co dorovnaly vysoké manko, zase přestalo dařit. V útoku se nedokáží prosadit.
51'
Domácí trenérka Lucie Fabíková si bere oddechový čas.
50'
Hostující hráčky zase odskakují! K volnému míči se na okraji brankoviště dostala Lucie Drozdová, která svou šanci proměnila.
49'
Hostujícím hráčkám se nakonec podařilo prorazit obranu soupeřek a Linda Galušková skóruje.
48'
Hostující tým je už v plném počtu.
47'
Linda Galušková vrátila Plzni vedení.
46'
Vyloučení pro tým DHC Plzeň (Lucie Drozdová).
46'
Domácí mažou až sedmigólové manko a vyrovnávají! Opět se o to postarala Anna Možíšová.
45'
Anna Možíšová se z levé strany probila do zakončení a skóruje!
45'
Dobrý zákrok domácí brankářky Poláškové, která vyrazila střelu z devíti metrů.
44'
Na domácí gól rychle reagovala Pavlína Lásková.
44'
Anna Možíšová vrací Zoru zpátky na kontakt.
43'
Veronika Fenclová dala také sedmou sedmičku.
42'
Zora je na dostřel! Na rozdíl jediného gólu snižuje Anna Možíšová.
41'
Michaela Daňková se trefuje z pozice střední spojky k tyči.
40'
Další hostující sedmičku proměňuje Veronika Fenclová.
39'
Domácí rychle snižují trefou Anny Možíšové. Plzeň v plném počtu.
39'
Lucie Drozdová zvyšuje na tříbrankový rozdíl.
39'
O domácí snížení se postarala Adéla Protivánková.
38'
Veronika Fenclová i na popáté uspěla! Byť si brankářka Polášková sáhla pravou rukou na míč.
38'
Sedmička pro hostující tým...
38'
Další gól Olomouce, který dává Michaela Daňková. Na domácí snížení na rozdíl dvou branek už reaguje lavička Plzně time-outem.
37'
Vyloučení pro tým DHC Plzeň (Nikola Melicharová).
37'
Domácí tým ztrácí už jen tři góly! Rozstřílela se Adéla Protivánková.
36'
Po bolestivém střetu v brankovišti byla ošetřována Monika Machačová. Na střídačku pak domácí hráčka odešla po svých.
35'
Opět se prosazuje Adéla Protivánková.
35'
Veronika Fenclová proměnila sedmičku.
34'
Po gólu Adély Protivánkové je rozdíl mezi týmy zase čtyřbrankový.
34'
Nejlepší hostující střelkyně Simona Schreibmeierová přerušila stíhací jízdu soupeřek.
33'
Další domácí gól přidala Adéla Protivánková.
32'
Simona Horáková se postarala o další snížení.
32'
Domácí Michaela Daňková proměňuje sedmičku.
31'
Skóre druhého poločasu otevřela hostující Pavlína Lásková.
31'
Začal druhý poločas.
Po prvním poločase prohrává Olomouc s Plzní 14:20. Domácí hráčky ještě dokázaly zareagovat na dobrý nástup soupeřek a následně dokonce chvíli vedly. Druhou polovinu úvodního dějství však Západočešky ovládly a odskočily soupeřkám až na aktuální šestigólový rozdíl. Hned sedmkrát se prosadila Simona Schreibmeierová.
30'
První poločas skončil.
30'
Veronika Fenclová ji překonala a přidala dvacátý gól Plzně.
30'
Sedmička pro Plzeň. Té bude čelit Klára Habermannová.
28'
Pohlednou hostující souhru zakončila z hranice brankoviště Pavlína Lásková.
28'
Tereza Kräuterová snižuje.
28'
Další gól na své konto přidala Simona Schreibmeierová.
26'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc, konkrétně Anna Možíšová.
26'
Hostující tým odskakuje už na rozdíl pěti branek. Prosadila se Lucie Drozdová.
26'
Domácí byly potrestány za předčasný nástup vyloučené hráčky do hry! Dvouminutový trest si odsedí Monika Machačová.
25'
Linda Galušková využila opuštěné brány soupeřek a trefila ji přes celé hřiště!
24'
Simona Schreibmeierová skórovala povedenou střelou z devíti metrů.
23'
Dvouminutový trest dostává domácí hráčka Anna Kubálková.
22'
Naštěstí to nebylo nic vážného. Obě aktérky střetu jsou po krátkém ošetření schopné pokračovat v zápase.
22'
Z pivota se prosazuje Monika Machačová. Ta se při gólové střele nepříjemně srazila s protihráčkou a obě hráčky jsou ošetřovány.
22'
Tereza Kräuterová koriguje stav.
22'
Tereza Panošková vrací hostím čtyřgólový náskok a domácí trenérka si bere oddechový čas.
21'
Vyloučení pro tým DHC Plzeň (Natálie Tomanová).
21'
Desátý gól Zory zaznamenala Simona Horáková.
20'
Po zakončení Terezy Panoškové z levého křídla prohrává domácí tým už o čtyři góly.
19'
Pohlednou akci hostí zakončuje z pivota Pavlína Lásková.
19'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Claudia Roupcová).
18'
Po střele Terezy Panoškové odskakuje hostující celek na rozdíl dvou tref.
18'
Veronika Fenclová dává sedmičku a Plzeň vede.
17'
Simona Schreibmeierová zase vyrovnává skóre.
16'
Michaela Daňková proměnila sedmimetrový hod.
15'
Hostující hráčky opět srovnávají. Linda Galušková zakončila jejich akci.
15'
Zatím je to vcelku bezstarostná házená. Do vedení jdou Hanačky zásluhou Michaely Daňkové.
14'
A je srovnáno. Opět se prosazuje Simona Schreibmeierová.
14'
Hráčky Plzně jsou už kompletní.
13'
Hostující hráčky i v oslabení snižují. Postarala se o to Simona Schreibmeierová.
12'
Tu Michaela Daňková proměňuje.
12'
Hostující Tereza Bušauerová dostala dvě minuty za hru v brankovišti. Navíc sedmička.
11'
Michaela Daňková posílá poprvé v zápase Zoru do vedení.
10'
Domácí srovnávají trefou Claudie Roupcové.
10'
Západočeškám vrací vedení Tereza Bušauerová.
9'
Tereza Vasiljeva dokonce srovnává stav.
8'
Ze sedmimetrového hodu je sníženo. Prosadila se Iva Malinová.
8'
Hostující hráčky v přesilovce opět odskakují. Postarala se o to Nikola Melicharová.
7'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Eliška Krejzlíková).
6'
Domácí tým snižuje na rozdíl jednoho gólu. Prosadila se Simona Horáková.
6'
Skvělý zákrok pravou rukou teď předvedla domácí brankářka Polášková.
4'
Sedmimetrový hod proměňuje Veronika Fenclová.
4'
A nyní uvidíme plzeňskou sedmičku. Navíc je na dvě minuty vyloučena Roupcová.
3'
Podruhé v zápase jde do vedení plzeňský tým.
2'
Domácí házenkářky srovnávají stav.
1'
Skóre zápasu otevírají na konci první minuty plzeňské hráčky.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

DHK Zora Olomouc: Habermannová, Polášková – Malinová, A. Kubálková, Kräuterová, Protivánková, Roupcová, Krejzlíková, Horáková, Vasiljeva, Možíšová, Machačová, Daňková, K. Kubálková.
Trenér: Lucie Fabíková

DHC Plzeň: E. Mancellari, Vrbková – Bušauerová, Schreibmeierová, S. Mancellari, Drozdová, Panošková, L. Galušková, Tomanová, Lásková, Melicharová, Benešová, Fenclová.
Trenér: Jana Bureš Galušková

Rozhodčí: Halada, Kosmák.
Olomoucké házenkářky šly do nadstavbové skupiny o udržení jako nejvýše postavený celek a už s jistotou záchrany. Vstup do nadstavby se Zoře nepovedl, když se doma nechala zaskočit od poslední Poruby, které podlehla 29:33.
Plzeň je v tabulce skupiny o udržení druhá. Na třetí Zlín má sedmibodový náskok. Právě moravský celek Západočešky přetlačily v úvodním duelu nadstavby, když doma zvítězily 31:29.
Vítám tu všechny házenkářské příznivce! Ve 2. kole nadstavbové skupiny o udržení v MOL lize žen se utkají Olomouc a Plzeň. Jedná se o dva nejvýše postavené celky. Domácí Zora už sestoupit ani nemůže a v případě Západočešek je tato možnost spíše už také jen teoretická.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.